Usługi

Dzięki zespołowi ekspertów, z jakimi na co dzień pracujemy, pełnemu i nowoczesnemu zapleczu technologicznemu oraz rozbudowanej infrastrukturze produkcyjnej działów Stali Nierdzewnej, Stolarni czy Tapicerni, możemy zaoferować Państwu poza produkcją łodzi, usługi obróbki materiałów:

  • Aluminium
  • Stali nierdzewnej
  • Drewna i materiałów drewnopodobnych.

Dzięki wykorzystaniu maszyny CNC o polu roboczym 200×300 , frezarki laserowej o polu roboczym wycinania CNC 200×700 możemy wykonać nawet najbardziej skomplikowane i precyzyjne projekty wyrobów końcowych z powierzonego lub własnego materialu. Jeśli potrzebujesz nowej tapicerki do swojej łodzi, elementów okucia, nowej podłogi czy innych wyrobów, również tych nie związanych z branżą jachtową, zadzwoń do naszego działu sprzedaży i poproś o wycenę.

ZIMOWANIE

Zimowanie łodzi to ważny obowiązek każdego jej właściciela.

Dobrze mieć pewność, że Twoja łódź przechowywana jest w odpowiednich warunkach i niestraszne jej zimowe miesiące.

W Boat Project oferujemy Państwu bezpieczne miejsce do zimowania, które chroni łódź przed ujemnymi temperaturami, wilgocią i innymi szkodliwymi czynnikami.

Pamiętaj, ze przygotowanie łodzi do zimy to jednak coś więcej niż tylko znalezienie bezpiecznego miejsca do przechowywania.

To także kompleksowa oferta usług mających na celu utrzymanie Twojej łodzi w jak najlepszym stanie. Obejmuje to dokładną kontrolę wszystkich komponentów, sprawdzenie, czy nie ma śladów uszkodzeń lub zużycia oraz zajęcie się wszelkimi niezbędnymi naprawami.

To również zapewniamy Państwu w ramach naszej oferty. Zaufaj naszym profesjonalistom i oddaj swoją łódź w dobre ręce!

Boat Project

Sales department

+ 48 570 500 888

sales@boat-project.pl

Office

+ 48 570 500 830

office@boat-project.pl